VALIXHE REGENT M- NGJYRË KAFE

Ofertë

16,040L 5,590L

Gjendja Ka sasi

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën më të re të valixheve Regent të cilat i gjeni në tri madhësi dhe në dy ngjyra me mundësi zgjerimi deri në 20%

139 in stock

SKU: 5310233007130 Kategoritë ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Të pajisura me rrota dyfishe lehtësisht të lëvizshme në 360 gradë, si edhe me zinxhirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në doreza kompakte. Janë rezistente ndaj rënieve dhe me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV.