VALIXHE REGENT-L NGJYRË E ZEZË

Ofertë

20,420L 6,490L

Gjendja Nuk ka sasi

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht e pëlqejnë udhëtimin, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home prezanton linjën më të re të valixheve Regent të cilat vijnë në 3 madhësi dhe në dy ngjyra, me mundësi zgjerimi deri në 20%.

Out of stock

SKU: 5310233007772 Kategoritë ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Të pajisura me rrota dyfishe, lehtësisht të lëvizshme në 360 gradë, si edhe me zinxhirë të qëndrueshëm. Valixhet e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në dorezat kompakte. Janë rezistente ndaj rënieve dhe me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV.