SET PJATASH SILVER LINE

Ofertë

8,285L 6,990L

Gjendja Ka sasi

SET PJATASH SILVER LINE, 31 copë

81 in stock

SKU: 5310233001435 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Set pjatash Silver Line, 31 copë

Set pjatash Comodita Silver Line 31 pcs.
Servoni ushqimet tuaja të preferuara në pjata me dizajn modern dhe teksturë elegante. Kombinimi i pastërtisë së ngjyrës së bardhë me freskinë e ngjyrës së hirtë freskon dhe balancon pamjen e tryezës tuaj.
Seti përmban:

  • 6 x pjata për ushqim
  • 6 x pjata për ëmbëlsirë
  • 6 x pjata të supës
  • 1 x enë për sallatë
  • 6 x filxhanë
  • 6 x pjatëza për filxhanë