SET PJATASH ORANGE DROP

Ofertë

7,800L 3,900L

Gjendja Nuk ka sasi

SET PJATASH ORANGE DROP, 31 Pjesë

Out of stock

SKU: 5310233001442 Kategoritë ,

Përshkrimi

Seti pjatash Orange Drop, 31 pjesë
Set pjatash Comodita 31 copë – me ngjyra të ndritshme, duke sjellur një stil ndryshe në kuzhinën tuaj.
Me dizajne lulesh, zbukurojnë tryezën e ngrënies.
Të përkryera për përdorim të përditshëm, por edhe për rastet tuaja të veçanta me miq dhe familjarë.
Seti 31-pjesësh përmban:
6 x pjata për ushqim
6 x pjata për ëmbelsirë
6 x pjata supe
1 x enë sallate
6 x filxhanë
6 x pjata për filxhanë
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e dizenjos së pjatave, nuk rekomandohet që pjatat të lahen në lavastovilje.