SET PJATASH LILAC SPIRIT

Ofertë

7,800L 4,680L

Gjendja Ka sasi

SET PJATASH LILAC SPIRIT. 31 Copë

34 in stock

SKU: 5310233001411 Kategoritë ,

Përshkrimi

Set pjatash LILAC SPIRIT, 31 copë

Set pjatash Comodita 31 copë – me ngjyra të ndritshme, duke sjellur një stil ndryshe në kuzhinën tuaj.
Me dizajne lulesh, zbukurojnë tryezën e ngrënies.
Të përkryera për përdorim të përditshëm, por edhe për rastet tuaja të veçanta me miq dhe familjarë.

Seti 31-pjesësh përmban:

  • 6 x pjata për ushqim
  • 6 x pjata për ëmbelsirë
  • 6 x pjata supe
  • 1 x enë sallate
  • 6 x filxhanë
  • 6 x pjata për filxhanë

Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e dizenjos së pjatave, nuk rekomandohet që pjatat të lahen në lavastovilje.