SET PJATASH COMODITA NEW LIFE

Ofertë

11,890L 6,590L

Gjendja Ka sasi

Seti i pjatave New Life prezantojnë imazhin magjepsës me pikturimet artistike në ngjyrat pastele. Veqantia e këtyre pjatave dallohet edhe tek formësimi i rrumbullakët që vjen i theksuar me vija të arta. Ky set është i ndërtuar nga materiali i porcelanit cilësor dhe është i përshtatshëm për 6 persona.
6x Pjata për Ushqim
6x Pjata për Supë
6x Pjata për Ëmbëlsirë
6x Filxhanë
6x Pjatëza për Filxhanë
1x Pjatë të Thellë Sallate

242 in stock

SKU: 3907489170668 Kategoritë , , ,