SET PJATASH COMODITA RED FRAME

Ofertë

10,690L 4,990L

Gjendja Nuk ka sasi
Vijat e kuqe që formësojnë lulet më të bukura në sipërfaqen e bardhë plotë me shkëlqim, finalizojnë pjatat me dizajn plot stil të setit Creme Garden.
Ky set është i punuar nga porcelani i bardhë cilësor dhe ka 31 pjesë:

6x Pjata për Ushqim
6x Pjata për Supë
6x Pjata për Ëmbëlsirë
6x Filxhanë
6x Pjatëza për Filxhanë
1x Pjatë të Thellë Sallate

Out of stock

SKU: 3907489170699 Kategoritë , , ,