SET PJATASH 31 COPË – BLUE LEAF

Ofertë

7,800L 3,990L

Gjendja Nuk ka sasi

SET PJATASH BLUE LEAF, 31 COPË

Out of stock

SKU: 5310233001404 Kategoritë ,

Përshkrimi

Set pjatash BLUE LEAF, 31 copë

Set pjatash Comodita 31 copë – me ngjyra të ndritshme, duke sjellur një stil ndryshe në kuzhinën tuaj.
Me dizajne lulesh, zbukurojnë tryezën e ngrënies.
Të përkryera për përdorim të përditshëm, por edhe për rastet tuaja të veçanta me miq dhe familjarë.

Seti 31-pjesësh përmban:

  • 6 x pjata për ushqim
  • 6 x pjata për ëmbelsirë
  • 6 x pjata supe
  • 1 x enë sallate
  • 6 x filxhanë
  • 6 x pjata për filxhanë

Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e dizenjos së pjatave, nuk rekomandohet që pjatat të lahen në lavastovilje.