SET LUGËSH QUADRO

Ofertë

6,890L 3,590L

Gjendja Ka sasi

346 in stock

SKU: 5310233006546 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Set lugësh Quadro, 36 PCS
Seti përmban: 6 x lugë për supë
6 x lugë të vogla
6 x lugë të mesme
6 x thika
6 x pirunjë për ushqim
6 x pirunjë për ëmbëlsirë
Kualitet i lartë i pirunjëve, thikave dhe lugëve. Me dizajn të thjeshtë dhe të bukur përshtaten me setin pjatave.
Të qëndrushme edhe me kalimin e viteve.