SET LUGËSH FINO

Ofertë

6,990L 3,890L

Gjendja Ka sasi

Pamje Elegante – Sipërfaqe E Lëmuar Dhe Trashësi Optimale Për Përdorim Praktik. Dizajni I Thjeshtë Klasik Ka Pamjen E Pastër Elegante Dhe Përshtatet Me Set Pjatash Për Një Vakt Rastësor, Si Dhe Një Darkë Të Bukur.

Dhuratë e përkryer – Seti i lugëve bën një dhuratë të mrekullueshme për martesë, shtëpi të re dhe më shumë.

685 in stock

SKU: 5310233006553 Kategoritë , , ,

Përshkrimi

Set lugësh Fino, 36 PCS