TAPET DEKORATIV ME FIJE VINTAGE

Ofertë

2,390L5,990L

Gjendja Ka sasi

Tapeti i stilit bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet: 80x150CM, 120x180CM dhe 160x230CM.

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Informata më të detajuara

Qilim

80x150cm, 120x180cm, 160x230cm