NUTRIFAST

Ofertë

18,760L 6,990L

Gjendja Ka sasi

640 in stock

SKU: 5310233008601 Kategoritë , , ,

Përshkrimi

Nutrifast ngjyrë e Zezë dhe e Bardhë

25000 rrotullime për minutë dhe 1000 vat fuqi.

Nutri Fast vjen në dy versione, i zi dhe i bardhë.

I përkryer për të përgatitur pije, smoothie dhe shumë më tepër.

Brisku unik i NutriFast copton, bluan, dhe ekstrakton përbërësit pa i humbur vlerat ushqyese.

Përfito:

1 gotë 1-litërshe.

2 gota nga 800 mililitra.

Çantën speciale për bartjen e gotave të NutriFast,

kapakët shumë praktikë për ruajtjen e pijeve,

si dhe librin e udhëzimeve dhe recetave për smoothie.

Video e Produktit: