JORGAN COMODITA MEDIUM LINE 4-STINOR

Ofertë

3,700L8,475L

Gjendja Ka sasi

Vjen me dy shtresa i cili mund të përdoret në të 4 stinët. Jorgan super i butë dhe antilaergjik, me mbushje fibrash dhe mbështjellës mikrofibrash,ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë.

 

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Përshkrimi

Dimenzionet:

Jorgan Comodita 4-stinor medium line 200x200cm

Informata më të detajuara

Dimensionet

160×200, 160×220, 200×200, 200×220