JORGAN COMODITA HIGH LINE -4 STINOR

Ofertë

5,290L11,990L

Gjendja Ka sasi

Vjen me dy shtresa i cili mund të përdoret në të 4 stinët. Jorgan super i butë dhe antialergjik. Me mbushje fibrash dhe mbëshjellës mikrofibrash, ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë.

Clear
SKU: N/A Kategoritë , ,

Përshkrimi

Dimenzionet:

Jorgan Comodita high line 4-stinor 160x220cm

Jorgan Comodita high line 4-stinor 200x220cm

Informata më të detajuara

Dimensionet

160×220, 200×220, 160×200, 200×200