JORGAN COMODITA HIGH LINE

Ofertë

2,990L5,890L

Gjendja Ka sasi

Jorgan Super I Butë Dhe Antialergjik. Me Mbushje Fibrash Dhe Mbështjellës Mikrofibrash, Ato Janë Ngrohëse Të Mira Pa Bartur Peshë Të Rëndë. Freski, Rehati Dhe Mbrojtje Të Gjumit Tuaj. Jorgani Comodita High Line është një jorgan 1 shtresor.

Në Këtë Linjë Bëjnë Pjesë:

Jorgan Dhe Jastëk Medium Line

Jorgan Dhe Jastëk High Line

Jorgani 2 Shtresorë I Përshtatshëm Për Të Gjitha Stinët E Vitit.

Clear
SKU: N/A Kategoritë , , ,

Përshkrimi

JORGAN COMODITA HIGH LINE 160×200, 160×220, 200×200, 200×220

Informata më të detajuara

JORGAN COMODITA HIGH LINE

160×200, 160×220, 200×200, 200×220