COM. BATANIJE PER BEBE EMBOSS PINK

Ofertë

2,660L 2,128L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108037201 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat e materialit:

  • Mik i lëkurës së bebeve
  • I përshtatshëm për t’u larë në makinë larëse.

Përmban: 1 x Batanije 100x120cm