COMODITA GEL CONTOUR PILLOW

Ofertë

9,780L 2,890L

Gjendja Ka sasi

COMODITA GEL CONTOUR PILLOW mundëson gjumë të rehatshëm dhe të freskët gjatë gjithë natës

28 in stock

SKU: 5310233005228 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Mundëson gjumë të rehatshëm dhe të freskët gjatë gjithë natës. I dizajnuar që t’i përshtatet formës së trupit duke përfshirë kokën, qafën dhe shpatullat. Dizajni unik ergonomik i Comodita Gel Contour i’u ndihmon të bëni gjumë të rehatshëm në çfarëdo pozite.

Përmasat e këtj jastëku janë: 60x35x12/10

  • Mban drejtë qafën dhe shpinën.
  • Shtresa e gell-it anash ofron freski edhe për qafën dhe shpatullat.
  • Shtresa e gell-it është e dizajnuar për të gjitha pozitat e gjumit.
  • Me dizajn unik i cili mundëson gjumë sa më të përshtatshëm
  • Antibakterial
  • Vetëajrosës
  • Mik i ambientit